Přijď si zahrát

Stačí jen vyplnit přihlášku

Přihláška

Jak se k nám dostanete

Akademie stolního tenisu Joola CZ se koná v prostorách Střední odborné školy (Jablonecká 999, Liberec). Dostanete se k nám pomocí MHD Liberec ze zastávky Fügnerova autobusem č. 22 nebo 25 nebo tramvají č. 5 či 11. Vystoupíte na zastávce U Lomu a odtud je areál školy přístupný po schodech od křižovatky. Pokud k nám pojedete autem, podívejte se na mapu zde.

Vítejte v akademii

Vítejte na webu Akademie stolního tenisu Joola CZ, čtyřtýdenního letního soustředění hráčů stolního tenisu všech výkonnostních a věkových kategorií. Zúčastnit se mohou hráči od 6 do 100 let a vítán je i jejich doprovod. Akademie se pořádá již devatenáctým rokem a je průkopníkem velkých letních soustředění jak v České republice, tak na Slovensku a v sousedních státech.

Co Vás naučíme

Zkušení trenéři, extraligoví a ligoví hráči Vás naučí správnou techniku úderů, pohyb za stolem, zápasovou techniku a taktiku a pomohou Vám odstranit špatné návyky při hře. Po celou dobu se Vám budou nepřetržitě věnovat. Nejvíce poznatků si odnesou začátečníci a hráči od OP až po KP. Hráči s vyšší výkoností mohou pobyt využít k intenzivnímu tréninku pod profesionálním dohledem.